Postarzanie grafiki

Zdeterminowany rozwój technologiczny umożliwia coraz to nowsze triki związane z grafiką. Jednym z nich jest możliwość postarzania zdjęć czy innych grafik komputerowych. Każdy projekt niekiedy wymaga poprawek pielęgnacyjnych, warto zapoznać się z umiejętnością postarzania grafiki, ponieważ nie każdy zna tą możliwość. Zyskasz dzięki niej konkurencyjność na rynku IT.

Jako miłośnik grafiki pewnie wiesz, że czasami postarzenie fotografii, czy obrazu, nadaje charakteru całemu projektowi. Dlatego warto wiedzieć jak nadać nieco wyobraźni do kompozycji utworu. Uruchom zasoby inteligencji i fantazji. Zastanów się co by przyciągnęło ciebie, znajomych, innych ludzi do widzianego obrazu. Zastosuj się do poniższych informacji i zyskaj nowy sposób na przyciągnięcie do siebie klientów.

Czym jest fotografia stockowa

Drobne niedoskonałości dodają twórczej pracy charakteru. Tworzą niepowtarzalny klimat. Postarzanie to dodanie harmonijnego efektu. Postarzenie uzyskasz również przy pomocy vintage czy drobnych niedoskonałości.

Pozwól sobie na trochę wyobraźni i skomponuj do swojego dzieła trochę drobnych niedoskonałości. Myślę, że zauważysz różnicę niemal od razu.

Jeśli miałeś kiedyś do czynienia ze starymi fotografiami, to z całą pewnością wiesz o co chodzi z postarzaniem grafiki. Dobry rezultat w fotografii daje dodanie odcienia szarości albo robienie ich w trybie sepii.

Dodaj do swojego projektu oryginalności, indywidualnego tonu, unikatowego stylu i zobacz efekt postarzania grafiki. Możesz takie rezultaty uzyskać dzięki: nierównym refleksom, cieniom, zbrązowieniom, przetarciom.

Twój projekt może się łatwo wyróżnić na tle innych projektów za pomocą wspomnianego postarzania i dodawania elementów o drobnej niedoskonałości. Jednym z narzędzi przydatnych przy tworzeniu tego typu grafiki jest narzędzie linia, dzięki której otrzymasz idealnie prostą linię. Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku IT i poszerz swoje Cv o nową umiejętność poszukiwaną nie tylko przez pracodawców ale również klientów.

Dodaj komentarz