Jak stworzyć atrakcyjny profil na Tinderze?

Tinder niezmiennie pozostaje najpopularniejszą aplikacją randkową, z której korzystają na całym świecie miliony użytkowników. Działanie portalu jest niezwykle proste – przesunięcie profilu drugiej osoby w prawo oznacza głos na „tak”, w prawo natomiast głos na „nie”. Jeżeli dwie osoby dadzą sobie nawzajem like’a mamy match – można do siebie napisać i spróbować się poznać! Powodzenie w aplikacji w dużej mierze zależy więc od umiejętności zrobienia pierwszego wrażenia – oto kilka skutecznych rad w jaki sposób uczynić nasz profil bardziej atrakcyjnym!

Fotki – jakie wrzucać?

Nie jest tajemnicą, że pierwsze wrażenie na Tinderze, podobnie jak w życiu codziennym, robimy wyglądem fizycznym. Oczywistym jest więc, że powinniśmy wybrać takie zdjęcia, na których prezentujemy się korzystnie. Statystycznie fotki przedstawiające całe ciało wypadają lepiej niż klasyczne selfie. Takie statystyki przedstawia m.in. plotkarski portal www.skandal.pl.

Pamiętajmy jednak, że match jest dopiero pierwszym krokiem w celu zawarcia znajomości na Tinderze, a najtrudniejsze jest zainicjowanie kontaktu, a potem utrzymanie interesującej konwersacji. Z tego właśnie powodu, warto aby wrzucane zdjęcia „opowiadały” co nieco o nas – aby dawały szansę drugiej stronie na nawiązanie do nich i od razu skierowanie rozmowy na ciekawe tory, bez nudnego i wyczerpującego small talku. Słowem, wrzuć zdjęcia przedstawiające Twoje ulubione formy spędzania wolnego czasu – może być to fotka z siłowni, z wypadu na rower, ze spaceru z psem czy wypadu w góry – Twój wybór!

Opis – a może jednak?

Praktyka pokazuje, że całe mrowie użytkowników Tindera całkowicie rezygnuje z zamieszczania jakiegokolwiek opisu. Formułowanie takowego wydaje się bowiem głupie, wręcz kretyńskie prawda? Opis może jednak zadziałać podobnie jak dobrze dobrane zdjęcia – może być doskonałym elementem, do którego będzie można nawiązać już w pierwszej wiadomości i od razu rozpocząć ciekawą konwersację. Nie powinna to być długa rozprawka na temat swoich oczekiwań względem drugiej osoby – może to być zaledwie kilka słów, które w zwięzły sposób opiszą jakiś aspekt naszego życia. Może to być np. żart, krótki opis przesłanego zdjęcia, a może po prostu kilka emotek prezentujących co jest dla nas ważne i w jaki sposób lubimy spędzać wolny czas.